Sayfalar

3 Mart 2011 Perşembe

Evet, herşeye rağmen yazmaya devam!


Yurttaki oda arkadaşımızın doğum gününü kutladık bugün. Yanda gördüğünüz üzere odanın en yaşlısı olarak muz doğruyorum. Bu da yurt-kur'un meşhur mavi masası.   Ahanda onlarda benim ellerim. Parmaklarımdaki sürüp hemen kazıyarak şekil verdiğim ojelere dikkat etmezseniz sevinirim. Öyle dışarıda dolaşmadığıma emin olabilirsiniz. Zira yurtta insanlar sıkıntıdan tuhaf tuhaf bir sürü şey yapabiliyor.


Çok fenayız biz var ya. Kızın uykusu varmış, hastaymış, kendini iyi hissediyormuş falan demeden zorla yatağından kaldırdık doğumgünü çocuğunu. O mum üflenecek başka yolu yok. Pastayı iki arkadaş gelirken getirdi bizde yemeğe kadıköydeki makarnacıda yediğimizden yemek fişlerimizle kola meyve aldık. Masayı güzelce düzenledik. Yemekhaneden bir arkadaş iki tane tabak da kaçırdı. Marketten aldığımız peki pastaya mumları diktik. Yedik içtik eğlendik. Sonra da kendi bencil zevkimizi tatmin ettikten sonra hasta kızımız geri yattı.

Ranzamın tavan kısmının resmini gösteriyorum şimdi de size. Artık kitaplarımı nereye koyacağım diye bir derdim yok. Demirlerin arasına sıkıştır yeter. Çok eğlenceli ya.Not :Blogger tekrar mı açıldı anlamadım. Gündüz mahkeme kararıyla erişim yasaklanmıştır derken şimdi tekrar girilebiliyor. Allah allah!

7 yorum:

 1. mia... çok teşşekkür ederim sende öylesin :))

  YanıtlaSil
 2. Çok güzel olmuş. :) Ben geçmişten takip ediyorum biraz ama neyse. Bi de ranzaya bayıldım :)

  YanıtlaSil
 3. rengarenk... ah ne önemi var. Sen sınav çocuğusun, mazeretin sağlam yerden :)

  çok amaçlı ranza. hem kitaplık hem askı hem yatak. ee, daha ne olsun, teşekkürler yurtkur :)

  YanıtlaSil
 4. rengarenk... çok amalı ranza sistemine hoşgeldiniz. teşekkürler yurtkur :)

  YanıtlaSil
 5. Yurt hayatı güzeldir. Orada edinilen arkadaşlar, arkadaş olmaktan çıkıp, adeta birer anne olurlar insana ;)

  YanıtlaSil
 6. saahaf kedisi... öyle hakkaten de öyle olup çıktı en sonunda

  YanıtlaSil

Yorum alın, yorum yapın. Bloglara can verin.